Zajęcia w Babiaku

Zajęcia w Babiaku

Żeby zdrowe plecy mieć – trzeba tylko chcieć?

Z pewnością pomoże aktywność fizyczna 🏃‍♀️🤸‍♂️🏃 a najlepiej połączona z rozrywką 😉

Dzieci z Babiaku dzielnie ćwiczyły na zajęciach Zdrowe plecy z Izabela Głuchowska @VIP FIT.

Zadbaliśmy o dokumentację fotograficzną i filmową 🎞. Z nagranych materiałów powstanie pamiątkowy klip filmowy – nasza wspólna „Pocztówka z wakacji – pełna inspiracji”. A dziś przedstawiamy uczestników zajęć.

Pozdrawiamy Was serdecznie ❤️❤️❤️

Kolejne zajęcia to Warsztaty malarskie 🎨 z artystą plastykiem – Józefem Miką – 18 sierpnia (czwartek) w Sarnowie i 23 sierpnia (wtorek) w Kraszewie.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Każdy Mieszkaniec Gminy Lidzbark Warmiński może skorzystać z zajęć nie tylko w swojej miejscowości. Spotkania będą się odbywać w zależności od pogody – w świetlicach lub na zewnątrz. Na zajęcia dedykowane dzieciom zapraszamy dzieci wraz z rodzicami w celu zapisu na zajęcia, zapoznania się z regulaminem, wyrażenia zgody na wizerunek przez opiekuna prawnego.

Szczegółowe informacje i zapisy, tel.: 89 767 40 17, animacje@gckpilnik.pl

Regulamin zajęć oraz karty zapisów dostępne na stronie Gminnego Centrum Kultury w Pilniku.

Projekt „Wakacje 2022 w świetlicach wiejskich Gminy Lidzbark Warmiński” organizuje Gminne Centrum Kultury w Pilniku. Współorganizatorami są; Urząd Gminy Lidzbark Warmiński i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lidzbarku Warmińskim.

Współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Dofinansowano ze środków Regionalnego Funduszu Wspierania Kultury. Projekt współrealizowany z Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.