Aerobik w Pilniku

Aerobik w Pilniku

Podczas aerobiku z Izabela GłuchowskaVIP FIT było gorąco ☀️☀️☀️

od słońca i intensywnego treningu 🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️

Tylko dzięki dużej ilości wody wytrwaliśmy do końca 💦💦💦💦💦💦

Na zajęciach towarzyszył nam ponownie filmowiec 🎥 a nasze zmagania śledził dron. Tym bardziej uczestnicy starali się dać z siebie wszystko, ale na koniec zajęć pozostały tylko najwytrwalsze sportsmenki 💪💪💪

Z nagranych materiałów powstanie pamiątkowy klip filmowy – nasza wspólna „Pocztówka z wakacji – pełna inspiracji”.

Kolejne zajęcia to Warsztaty malarskie 🎨 z artystą plastykiem – Józefem Miką – 18 sierpnia (czwartek) w Sarnowie i 23 sierpnia (wtorek) w Kraszewie.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Każdy Mieszkaniec Gminy Lidzbark Warmiński może skorzystać z zajęć nie tylko w swojej miejscowości. Spotkania będą się odbywać w zależności od pogody – w świetlicach lub na zewnątrz. Na zajęcia dedykowane dzieciom zapraszamy dzieci wraz z rodzicami w celu zapisu na zajęcia, zapoznania się z regulaminem, wyrażenia zgody na wizerunek przez opiekuna prawnego.

Szczegółowe informacje i zapisy, tel.: 89 767 40 17, animacje@gckpilnik.pl

Regulamin zajęć oraz karty zapisów dostępne na stronie Gminnego Centrum Kultury w Pilniku.

Projekt „Wakacje 2022 w świetlicach wiejskich Gminy Lidzbark Warmiński” organizuje Gminne Centrum Kultury w Pilniku. Współorganizatorami są; Urząd Gminy Lidzbark Warmiński i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lidzbarku Warmińskim.

Współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Dofinansowano ze środków Regionalnego Funduszu Wspierania Kultury. Projekt współrealizowany z Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.