Zajęcia w Stryjkowie

Zajęcia w Stryjkowie

Na Warsztatach malarskich w Stryjkowie, tematem przewodnim był pejzaż 🌞🌳🌾

Jedni inspirowali się otaczającymi ich widokami, inni marzyli o Paryżu. Tak powstały różnorodne i piękne prace. Na zajęciach towarzyszył nam filmowiec 🎥, pozowaliśmy też do zdjęcia z drona.

Z nagranych materiałów powstanie pamiątkowy klip filmowy – nasza wspólna „Pocztówka z wakacji – pełna inspiracji”.

Tych, którzy lubią malować, zapraszamy na kolejne Warsztaty malarskie z artystą plastykiem – Józefem Miką – 18 sierpnia (czwartek) do Sarnowa i 23 sierpnia (wtorek) do Kraszewa 🎨

A już w przyszłym tygodniu – 16 sierpnia (we wtorek) zapraszamy wszystkich chętnych na Zajęcia ruchowe – zdrowe plecy z Izabela GłuchowskaVIP FIT do Babiaka 🤸‍♀️

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Każdy Mieszkaniec Gminy Lidzbark Warmiński może skorzystać z zajęć nie tylko w swojej miejscowości. Spotkania będą się odbywać w zależności od pogody – w świetlicach lub na zewnątrz. Na zajęcia dedykowane dzieciom zapraszamy dzieci wraz z rodzicami w celu zapisu na zajęcia, zapoznania się z regulaminem, wyrażenia zgody na wizerunek przez opiekuna prawnego.

Szczegółowe informacje i zapisy, tel.: 89 767 40 17, animacje@gckpilnik.pl

Regulamin zajęć oraz karty zapisów dostępne na stronie Gminnego Centrum Kultury w Pilniku.

Projekt „Wakacje 2022 w świetlicach wiejskich Gminy Lidzbark Warmiński” organizuje Gminne Centrum Kultury w Pilniku. Współorganizatorami są; Urząd Gminy Lidzbark Warmiński i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lidzbarku Warmińskim.

Współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Dofinansowano ze środków Regionalnego Funduszu Wspierania Kultury. Projekt współrealizowany z Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.