Zajęcia w Miejskiej Woli

Zajęcia w Miejskiej Woli

Dzieci z Miejskiej Woli stworzyły autorskie pocztówki z wakacji 💌🌞 Powstały malowane opowieści o podróżach kamperem 🚐 samolotem ✈️ plażowaniu 🏖 i zupełnie abstrakcyjne 🎨. Nieco inspiracji zaczerpnęliśmy z książek; „Brzuchem do góry” Urszuli Palusińskiej i „Zagubiona dusza” Olgi Tokarczuk z pięknymi ilustracjami Joanny Concejo. Odkrywaliśmy też tajniki jogi 🧘‍♀️. Sprawdziliśmy, czy balon 🎈 można przerobić na telefon ☎️. Tak – dodzwoniliśmy się nawet do Pana Sołtysa! Najmłodszy uczestnik zajęć miał 11 miesięcy, najstarszy… troszkę więcej.

Kolejne zajęcia – 9 sierpnia – we wtorek w Kochanówce. Zapraszamy na zajęcia ruchowe – aerobik 🤸‍♀️🤸‍♂️, które poprowadzi Izabela Głuchowska VIP FIT.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Każdy Mieszkaniec Gminy Lidzbark Warmiński może skorzystać z zajęć nie tylko w swojej miejscowości. Spotkania będą się odbywać w zależności od pogody – w świetlicach lub na zewnątrz. Na zajęcia dedykowane dzieciom zapraszamy dzieci wraz z rodzicami w celu zapisu na zajęcia, zapoznania się z regulaminem, wyrażenia zgody na wizerunek przez opiekuna prawnego.

Szczegółowe informacje i zapisy, tel.: 89 767 40 17, animacje@gckpilnik.pl

Regulamin zajęć oraz karty zapisów dostępne na stronie Gminnego Centrum Kultury w Pilniku.

Projekt „Wakacje 2022 w świetlicach wiejskich Gminy Lidzbark Warmiński” organizuje Gminne Centrum Kultury w Pilniku. Współorganizatorami są; Urząd Gminy Lidzbark Warmiński i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lidzbarku Warmińskim.

Współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Dofinansowano ze środków Regionalnego Funduszu Wspierania Kultury. Projekt współrealizowany z Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.