Zajęcia w Koniewie

Zajęcia w Koniewie

Rozpoczęliśmy sierpniowe zajęcia w świetlicach wiejskich Gminy Lidzbark Warmiński.

W Koniewie i Dzieci i Mamy sympatycznie spędziły czas. Tworzyliśmy origami – papierowe statki i samoloty, projektowaliśmy wakacyjne koszulki. Pogoda dopisała i bawiliśmy się wesoło 🌞❤️😄

Kolejne zajęcia – 4. sierpnia – w czwartek w Miejskiej Woli. Czekamy na Małych i Dużych 👋

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Każdy Mieszkaniec Gminy Lidzbark Warmiński może skorzystać z zajęć nie tylko w swojej miejscowości. Spotkania będą się odbywać w zależności od pogody – w świetlicach lub na zewnątrz. Na zajęcia dedykowane dzieciom zapraszamy dzieci wraz z rodzicami w celu zapisu na zajęcia, zapoznania się z regulaminem, wyrażenia zgody na wizerunek przez opiekuna prawnego.

Szczegółowe informacje i zapisy, tel.: 89 767 40 17, animacje@gckpilnik.pl

Regulamin zajęć oraz karty zapisów dostępne na stronie Gminnego Centrum Kultury w Pilniku.

Projekt „Wakacje 2022 w świetlicach wiejskich Gminy Lidzbark Warmiński” organizuje Gminne Centrum Kultury w Pilniku. Współorganizatorami są; Urząd Gminy Lidzbark Warmiński i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lidzbarku Warmińskim.

Współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Dofinansowano ze środków Regionalnego Funduszu Wspierania Kultury. Projekt współrealizowany z Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.