Zajęcia w Kłębowie

Wczoraj w Kłębowie pachniało polnymi kwiatami 🌺🌾💐🌷🥀🌼

Pozdrawiamy utalentowanych florystów 👏

Już zapraszamy na sierpniowe zajęcia „Wakacje 2022 w świetlicach wiejskich Gminy Lidzbark Warmiński”.

Rozpoczynamy 2 sierpnia – we wtorek w Koniewie. Zapraszamy wszystkich chętnych – dzieci i dorosłych.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Każdy Mieszkaniec Gminy Lidzbark Warmiński może skorzystać z zajęć nie tylko w swojej miejscowości. Spotkania będą się odbywać w zależności od pogody – w świetlicach lub na zewnątrz. Na zajęcia dedykowane dzieciom zapraszamy dzieci wraz z rodzicami w celu zapisu na zajęcia, zapoznania się z regulaminem, wyrażenia zgody na wizerunek przez opiekuna prawnego.

Szczegółowe informacje i zapisy, tel.: 89 767 40 17, animacje@gckpilnik.pl

Współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Dofinansowano ze środków Regionalnego Funduszu Wspierania Kultury. Projekt współrealizowany z Centrum Edukacji i inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.