KONKURS PUBLICZNOŚCI – NA NAJŁADNIEJSZY WIENIEC DOŻYNKOWY

Lato w pełni, a niedługo zacznie się czas zbiorów.

Gmina wiejska Lidzbark Warmiński będzie świętować zakończenie sezonu ciężkiej pracy rolników 24 czerwca 20224 podczas Dożynek Gminnych.

Podczas wydarzenia zostanie wybrany najpiękniejszy wieniec dożynkowy: wybierze go zarówno komisja konkursowa jak i PUBLICZNOŚĆ.

Dołączcie do nas i wybierzcie swojego faworyta wśród pięknych, ręcznie wykonanych wieńców.

Zadaniem publiczności jest przyjście na dożynki 24 sierpnia 2024 r. do Pilnika, obejrzenie wystawy wieńców i oddanie swojego głosu na najpiękniejszy wieniec.

Nagrody:

Dla twórców: atrakcyjna nagroda rzeczowa dla autorów najpiękniejszego wieńca wybranego przez publiczność.

Dla głosujących: wśród głosujących rozlosujemy trzy atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Dołączcie do nas, aby wspólnie celebrować naszą lokalną kulturę i tradycje dożynkowe.