WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO “KILOMETRY NATURY GMINY LIDZBARK WARMIŃSKI 2023”

Podczas Gminnego Dnia Dziecka ogłoszono wyniki Konkursu fotograficznego „Kilometry Natury Gminy Wiejskiej Lidzbark Warmiński 2023” kierowanego do uczniów Szkół Podstawowych z terenu Gminy Lidzbark Warmiński. Na konkurs wpłynęło 50 zgłoszeń, ponad 140 zdjęć. Nagrody wręczył Wójt Gminy Fabian Andrukajtis wraz z Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Pilniku Pauliną Zdanowicz.

Przedstawiamy laureatów.

W kat. kl. I – IV nagrody otrzymali:

miejsce I – Victoria Licznerska,

miejsce II – Szymon Daniszewski,

miejsce III – Nikola Wojczulanio.

W kat. kl. V – VIII nagrody otrzymali:

miejsce I – Patrycja Jarosz,

miejsce II – Krystian Chomej,

miejsce III – Aleksander Jankowski.

Wszyscy uczestnicy, którzy zakwalifikowali się do konkursu również otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Na nieobecnych upominki czekają do odebrania w Gminnym Centrum Kultury w Pilniku.

Zdjęcia były różnorodne, co świadczy o kreatywnym podejściu do tematu. Naszą Gminę wyróżnia piękna przyroda, cieszymy się, że została uwieczniona na zdjęciach.

Organizatorami Konkursu byli: Urząd Gminy Lidzbark Warmiński i Gminne Centrum Kultury w Pilniku.

Partnerami Konkursu byli: Camera Caffe, Palac i Folwark Galiny www.palac-galiny.pl, Warmia Fitness, Kino Ignacy, Pizzeria Venezia.