Projekt „Wakacje 2022 w świetlicach wiejskich Gminy Lidzbark Warmiński”.

Projekt „Wakacje 2022 w świetlicach wiejskich Gminy Lidzbark Warmiński”.

W miesiącu sierpniu 2022 r. odbyło się 7. warsztatów w świetlicach wiejskich Gminy Lidzbark Warmiński; zajęcia malarskie i animacyjno – edukacyjne oraz ruchowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych – mieszkańców Gminy Lidzbark Warmiński nawiązujące do regionu oraz współczesnych trendów zdrowotnych i ekologicznych.

Fotorelacje z zajęć Galerie są opublikowane na profilu FB Gminnego Centrum Kultury w Pilniku oraz na stronie internetowej www.gckpilnik.pl. Z materiału filmowego został zmontowany klip „Pocztówka z wakacji”. Zapraszamy do obejrzenia: https://www.facebook.com/ceikolsztyn/videos/2024578647726165

Projekt został zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury w Pilniku. Współorganizatorami byli; Urząd Gminy Lidzbark Warmiński i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lidzbarku Warmińskim.

Współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Dofinansowano ze środków Regionalnego Funduszu Wspierania Kultury. Projekt współrealizowany z Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.