Zajęcia w Kraszewie

Ostatnie wakacyjne zajęcia w świetlicach wiejskich Gminy Lidzbark Warmiński odbyły się w Kraszewie 🌞

Na Warsztatach malarskich 🎨 – malowaliśmy, a w przerwie poznawaliśmy kolory bawiąc się chustą animacyjną. Już niedługo wracamy do szkoły, zatem tematem naszych prac były wakacyjne przygody. Wiemy kto był nad morzem 🏖🏊‍♀️, kto w zoo 🙈, kto pływał łódką 🚣‍♂️,kto widział Smoka wawelskiego 🐉, a kogo fascynują maszyny rolnicze 🚜

Pozdrawiamy wszystkich uczestników 👋 i przedstawiamy fotorelację z naszego spotkania ❤️

Niebawem pokażemy film 🎥 z wakacyjnych zajęć. Oglądajcie nasz profil Facebook i stronę internetową https://gckpilnik.pl w świetlicach wiejskich Gminy Lidzbark Warmiński” organizuje Gminne Centrum Kultury w Pilniku. Współorganizatorami są; Urząd Gminy Lidzbark Warmiński i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lidzbarku Warmińskim.

Współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Dofinansowano ze środków Regionalnego Funduszu Wspierania Kultury. Projekt współrealizowany z Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.