KINO SFERYCZNE – KOSMICZNE FERIE 2023

W 2023 – roku Mikołaja Kopernika – przygotowaliśmy KOSMICZNE FERIE 2023 w Gminie Wiejskiej Lidzbark Warmiński. Zaprosiliśmy dzieci, młodzież i dorosłych do kina sferycznego, na zajęcia animacyjne i malarskie.

Ferie zimowe rozpoczęliśmy w KINIE SFERYCZNYM.

W namiocie – kopule, pod kątem 360º wyświetliliśmy 6 różnych filmów w Gminnym Centrum Kultury w Pilniku, świetlicach wiejskich w Runowie i Rogóżu. Wszystkie filmy dotyczyły tematyki związanej z kosmosem. Podczas seansu w języku ukraińskim gościliśmy dzieci i młodzież zza naszej, sąsiedniej granicy.

Dzieci, młodzież i dorośli poznali świat pełen tajemnic. Trójwymiarowa przestrzeń, niesamowite widoki i efekty dźwiękowe dostarczyły widzom niezwykłych emocji. Wiele też dowiedzieliśmy się o historii lotnictwa, eksploracji kosmosu, słynnych wynalazcach.

Pogłębianie wiedzy w tak niecodzienny sposób to sama przyjemność!

Fotorelacja w zakładce – Galeria i na profilu FB Gminne Centrum Kultury w Pilniku.