DZIEŃ KOBIET 2024

PLAKAT

Wójt Gminy Lidzbark Warmiński-Fabian Andrukajtis oraz Gminne Centrum Kultury w Pilniku serdecznie zapraszają na wydarzenie zorganizowane z okazji Dnia Kobiet.

Komediowy spektakl teatralny to tylko jedna z niespodzianek przygotowanych na tą wyjątkową okazję.

„Biuro Matrymonialne” to spektakl teatralny w wykonaniu Grupy Amatorskiej APROBO, działającej przy Stowarzyszenie “Projekt Kobieta”.

Historia kobiet w różnym wieku, o różnym statusie i poglądach, które poszukują swojego Partnera życiowego. Każda ma swoje oczekiwania i marzenia, a niektóre z nich są czasami bardzo zaskakujące. Elementy zaskoczenia, szybkie wymiany zdań, zwariowane dialogi i cięte riposty – zobaczcie jak wygląda „zwykła codzienność” pracownika biura matrymonialnego.

Autor scenariusza – Andrzej Dembończyk.

Uwaga! Ograniczona liczba miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Pierwszeństwo mają Mieszkańcy Gminy wiejskiej Lidzbark Warmiński.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Gminne Centrum Kultury w Pilniku.

Informacje tel. 89 767 40 17.