ROZŚPIEWANA GMINA – Reprezentacyjna Orkiestra Dęta Gminy Lidzbark Warmiński

Ostatni wyjazd do studia nagrań – już nie możemy doczekać się płyty!

Reprezentacyjna Orkiestra Dęta Gminy wiejskiej Lidzbark Warmiński nagrała w studiu nagrań piosenkę „Wybieram, bo wolę”.

To jeden z nowych, autorskich utworów Zespołu, które powstały w ramach projektu „Rozśpiewana Gmina Lidzbark Warmiński – muzyka prosto z serca” w ramach programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Dotowanym w projekcie jest Gminne Centrum Kultury w Pilniku, a realizatorem grupa nieformalna “Gram, bo kocham”. Partnerem projektu jest Urząd Gminy Lidzbark Warmiński.

Piosenka znajdzie się na płycie promującej twórczości trzech zespołów muzycznych z Gminy wiejskiej Lidzbark Warmiński działających przy Gminnym Centrum Kultury w Pilniku: Kapeli Ludowej Rogóżanie, Zespołu Ludowego Furman i Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej Gminy Lidzbark Warmiński.