Pierwszy gminny konkurs „Aktywny Senior”

Gmina Lidzbark Warmiński, Gminne Centrum Kultury w Pilniku oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lidzbarku Warmińskim organizują pierwszy gminny konkurs „Aktywny Senior”.

W konkursie nagradzani będą seniorzy z terenu gminy wiejskiej Lidzbark Warmiński, którzy wyróżniają się szczególną aktywnością na rzecz swojej małej ojczyzny i jej mieszkańców.

Jeśli znasz w swoim otoczeniu takich seniorów, nie czekaj i już dziś zgłoś ich do konkursu!

Do udziału w konkursie mogą zostać zgłoszeni mieszkańcy gminy wiejskiej Lidzbark Warmiński, którzy ukończyli 60 lat i z pasją pomagają innym, angażują się w prace społeczne na rzecz lokalnej społeczności, oraz promują gminę Lidzbark Warmiński.

Kandydatki i kandydaci do tytułu „Aktywny Senior” mogą być zgłaszani przez osoby fizyczne, instytucje oraz organizacje pozarządowe.

Czekamy na zgłoszenia do 3 listopada 2023 r.

Konkurs gminny „Aktywny Senior organizowany jest przez Gminę Lidzbark Warmiński, Gminne Centrum Kultury w Pilniku, oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lidzbarku Warmińskim.

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Olsztynie.

Więcej informacji na stronie: http://gminalidzbark.com/oglaszamy-konkurs-aktywny-senior/