Świąteczne rozśpiewanie

Za nami warsztaty wokalne z Anną Rybską – „Świąteczne rozśpiewanie”.

Anna Rybska gościła już w GCK w Pilniku, prowadząc warsztaty „Piechotą do lata”. Tym razem spotkaliśmy się w zimowej aurze. Uczestnicy pracowali na kolędach i innych utworach muzyki rozrywkowej. Ze spotkania wyszli rozśpiewani i już w świątecznym nastroju.

Warsztaty planujemy kontynuować w przyszłym roku. Już teraz zapraszamy do zapisów wszystkich chętnych – Dzieci, Dorosłych i Seniorów.

Anna Rybska – mgr sztuki, absolwentka Wokalistyki na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz Zawodowego Studium Piosenkarskiego im. Czesława Niemena w Poznaniu. Posiada kwalifikacje uprawniające do nauczania emisji głosu, interpretacji piosenki i dykcji. Od kilkunastu lat wokalistka w kwartecie wykonującym szeroko pojętą muzykę rozrywkową na statkach pasażerskich jednej z największych amerykańskich kompanii Royal Caribbean International. Wcześniej wokalistka w chórku zespołu Bajm, aktorka w przedstawieniach musicalowych dla dzieci i młodzieży, wieloletnia trenerka wokalna, członek jury w konkursach i przeglądach wokalnych.

Bezpłatne zapisy: Gminne Centrum Kultury w Pilniku, Pilnik 2,

tel. 89 767 40 17, animacje@gckpilnik.pl