I wernisaż prac malarskich Zosi Karbownik w Kraszewie

I wernisaż prac malarskich
Zbigniew Herbert powiedział kiedyś, że kultura to budowanie wartości, dla których warto żyć. Kultura szeroko pojęta, która ma wiele obliczy. Muzyka, teatr, taniec, film, malarstwo….. .To tylko niektóre z nich, ale każde z nich jest intrygujące i inspirujące na swój sposób.

W szkole podstawowej w Kraszewie rozkwitło malarstwo. To tutaj właśnie za sprawą współpracy pomiędzy Dyrekcją szkoły oraz GCK w Pilniku, a konkretnie pracownią plastyczną Pana Józefa Miki, odbywają się warsztaty plastyczne, w których to uczestniczą wychowankowie szkoły. Bardzo zdolni wychowankowie, co widać na fotografiach. Z tej okazji też w dniu 17 maja zorganizowany został I wernisaż prac Zosi Karbownik – uczennicy klasy trzeciej, która to do grupy warsztatowej dołączyła stosunkowo niedawno, ale już widać jak wielki talent i pasję, którą w sobie nosi.

Serdeczne GRATULACJE raz jeszcze !!!👏👏👏