• To wydarzenie minęło.

WARSZTATY WOKALNE – ŚWIĄTECZNE ROZŚPIEWANIE

02/12/2022 @ 15:30 - 20:00

Plakat Warsztaty wokalne

Zapraszamy Dzieci, Dorosłych i Seniorów na warsztaty wokalne z Anną Rybską.

Grudzień to dobry czas na świąteczne rozśpiewanie – nie tylko kolęd.

Na warsztaty weź z sobą (przygotuj):

• dwie/ trzy piosenki (po polsku lub po angielsku), w tym może być piosenka świąteczna.
  • podkłady muzyczne do wybranych utworów w formacie mp3
  • pozytywną energię i uśmiech.

Warsztaty odbędą się 2 grudnia (piątek) 2022 r. w Gminnym Centrum Kultury w Pilniku.

• Seniorzy – godz. 14:00 – 15:30
  • Dzieci (10 – 16 lat) – godz. 15:30 – 17:00
  • Dorośli (powyżej 17 lat) – godz. 17:00 – 19:00

Anna Rybska – kształci wokalistów, pomaga rozwijać ich talent i zdolności, zdobywać doświadczenie sceniczne. Naucza emisji głosu, interpretacji piosenki i dykcji.

Od kilkunastu lat wokalistka w kwartecie wykonującym szeroko pojętą muzykę rozrywkową na statkach pasażerskich jednej z największych amerykańskich kompanii Royal Caribbean International. Wcześniej wokalistka w chórku zespołu Bajm, aktorka w przedstawieniach musicalowych dla dzieci i młodzieży, wieloletnia trenerka wokalna prowadząca warsztaty m.in. w ośrodkach kultury, członek jury w konkursach i przeglądach wokalnych.

Absolwentka Wokalistyki na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz Zawodowego Studium Piosenkarskiego im. Czesława Niemena w Poznaniu.

WSTĘP WOLNY.

Ważna informacja – liczba miejsc ograniczona.

Zapisy – Gminne Centrum Kultury w Pilniku, tel. 89 767 40 17.

Data:
02/12/2022