• To wydarzenie minęło.

KONCERT ŚWIĄTECZNY

16/12/2022 @ 17:00 - 18:30

Plakat Zapraszamy Dzieci i Dorosłych – mieszkańców Gminy Lidzbark Warmiński - na KONCERT ŚWIĄTECZNY. Wystąpi Orkiestra Akademicka UWM pod Dyrekcją Rafała Krauze. Na najmłodszych czekają świąteczne konkursy, a słodka niespodzianka dla wszystkich uczestników wydarzenia. Organizatorami wydarzenia są: Gminne Centrum Kultury w Pilniku, Urząd Gminy Lidzbark Warmiński, Akademickie Centrum Kultury UWM. Partnerem wydarzenia jest Energa Oświetlenie, GRUPA ORLEN. Ważna informacja – liczba miejsc ograniczona. DARMOWE WEJŚCIÓWKI do odebrania w GCK w Pilniku Szczegółowe informacje: tel. 89 767 40 17, animacje@gckpilnik.pl.

Zapraszamy Dzieci i Dorosłych – mieszkańców Gminy Lidzbark Warmiński – na KONCERT ŚWIĄTECZNY.

Wystąpi Orkiestra Akademicka UWM pod Dyrekcją Rafała Krauze.

Organizatorami wydarzenia są: Gminne Centrum Kultury w Pilniku, Urząd Gminy Lidzbark Warmiński, Akademickie Centrum Kultury UWM – Orkiestra Akademicka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Partnerem wydarzenia jest Energa Oświetlenie, GRUPA ORLEN.

Ważna informacja – liczba miejsc ograniczona.

DARMOWE WEJŚCIÓWKI do odebrania w GCK w Pilniku

Szczegółowe informacje: tel. 89 767 40 17, animacje@gckpilnik.pl.

Data:
16/12/2022