• To wydarzenie minęło.

DZIEŃ KOBIET 2024

8 marca @ 18:00 - 20:00

PLAKAT
Wójt Gminy Lidzbark Warmiński-Fabian Andrukajtis oraz Gminne Centrum Kultury w Pilniku serdecznie zapraszają na wydarzenie zorganizowane z okazji Dnia Kobiet.
Komediowy spektakl teatralny to tylko jedna z niespodzianek przygotowanych na tą wyjątkową okazję.
„Biuro Matrymonialne” to spektakl teatralny w wykonaniu Grupy Amatorskiej APROBO, działającej przy Stowarzyszenie “Projekt Kobieta”.
Historia kobiet w różnym wieku, o różnym statusie i poglądach, które poszukują swojego Partnera życiowego. Każda ma swoje oczekiwania i marzenia, a niektóre z nich są czasami bardzo zaskakujące. Elementy zaskoczenia, szybkie wymiany zdań, zwariowane dialogi i cięte riposty – zobaczcie jak wygląda „zwykła codzienność” pracownika biura matrymonialnego.
Autor scenariusza – Andrzej Dembończyk.
Uwaga! Ograniczona liczba miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Pierwszeństwo mają Mieszkańcy Gminy wiejskiej Lidzbark Warmiński.
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Gminne Centrum Kultury w Pilniku.
Informacje tel. 89 767 40 17.

Data:
Godzina: